Обмін та Повернення

Відповідно до «Закону України про захист прав споживача», купальники входять до переліку товарів належної якості та не підлягають обміну чи поверненню, за умови, що вони не є шлюбом.
Тим не менш, ми розуміємо, що купувати купальники онлайн іноді може бути складним завданням. Ми хочемо, щоб Ви були повністю задоволені покупкою в нашому магазині. Якщо з якоїсь причини купальник, який Ви придбали не підходить, то ви можете його повернути нам тільки для обміну. ПОВЕРНЕННЯ в нашому магазині НЕТУ. Просто надішліть Ваш товар назад до нас протягом 5 днів з дати відвантаження. Оплата доставки обміну товару відбувається з допомогою покупця.
* Тільки у випадку, якщо купальник одружився – ми зробимо обмін товару за свій рахунок. В інших випадках плату за доставку в обидві сторони, що забезпечують обмін товару, робить покупець.
 
Коли Ви отримаєте свій купальник, ми рекомендуємо Вам приміряти його на спідню білизну, поки Ви не переконаєтеся, що він Вам підходить. Тільки після того, як Ви вирішили його залишити, слід видалити гігієнічну смугу на трусиках та бирках.
Яким повинен бути товар при обміні?
Наша політика повернення є досить суворою, тому що ми дотримуємось найвищих стандартів якості. Повернутий товар має бути неношеним, чистим та в ідеальному стані. На купальнику має бути гігієнічна смуга на трусиках, всі бирки повинні бути на місці та купальники складені та запаковані в оригінальну упаковку. Ми не можемо прийняти повернення купальників, які були забруднені або пошкоджені. У цьому випадку товар буде відправлений назад до покупця за його рахунок. Ми залишаємо за собою право відмовити у наданні послуг будь-кому, хто, на нашу думку, робить обмін і повернення надто часто.
Порядок дій для обміну товару.
Для здійснення обміну/повернення замовлення Вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером, який приймав у вас замовлення, описати йому проблему – і ми вже напишемо вам адресу для відправки на обмін, а також рекомендації щодо відправлення товару на обмін! Якщо не можете знайти менеджера з яким ви спілкувалися при замовленні товару – можете написати нам в Instagram, або зв’язатися з нами за номером телефону, вказаним у розділі Контакты